צליל המתנה עסקי

צליל המתנה עסקי

צליל המתנה עסקי – ידוע גם כ- פאנטון עסקי / מיתוג קולי לעסק / פאנטון לעסק וכו'…

אז מה הוא בעצם צליל המתנה עסקי

צליל המתנה הוא צליל ששומע מי שמחייג אל הטלפון בזמן ההמתנה למענה מן הצד השני. אורכו של צליל ההמתנה הוא מן הרגע שהטלפון המבוקש משמע את צלצולו לשיחה נכנסת ועד שהשיחה נענית ע"י הצד השני. המידה והמנוי אינו זמין, הצליל יימשך עד המענה של התא הקולי או עד שמסתיים הזמן שהוקצב להמתנה (בדרך כלל 30 שניות – נקבע ע"י מפעילי הרשת הסלולרית שלכם).

הסיבות לשימוש בצליל בהמתנה:

הסיבה העיקרית לשימוש בצליל המתנה מגיעה מאותו מכנה שגרם ליצרניות מכשירי טלפון הסלולריים לשלב תכונה כמו רינגטונים (צליל התראה לשיחה נכנסת) כבר בדגמים המוקדמים. מדובר גם באותה סיבה שגרמה לרינגטונים להתפתח והביאה לאוויר העולם את הטרוטונים, מיד ברגע שהטכנולוגיה הפונית (אפשרות השמעת צלילים) בטלפוני סלולריים התפתחה לרמה מספקת. תכונות אלו ורבות נוספות התווספו למכשירים הסלולריים ע"י היצרנים והחברות ה שונות בעקבות רצונם של המנויים להעניק למכשירי הטלפון הסלולריים שלהם צביון אישי יותר. כצפוי, עם הזמן הפכו מכשירי הטלפון הניידים גם לאביזרי אופנה, המשדרים לסובבים מסרים שאנו מעוניינים להפיץ לגבי עצמנו.

אולי גם אתם מכירים את זה כ-פאנטון (ביזנסטון)

הנוסף לרצון המתואר לעיל שמטרתו להפגין ייחודיות, קיימה סיבה עניינית יותר לשימוש בקטעי מוזיקה כצליל המתנה השוני ם מצליל ההמתנה הרגיל. חברות מסחריות שונות, הגיעו למסקנה כי ניתן לנצל באופן מושכל את הזמן בו המחייג מקשיב וממתין לתשובה. לדוגמה ניתן, בזמן שהמתקשר ממתין למענה, להשמיע לו מסר פרסומי (אפילו תוך שימוש בקריינות) או להקנות לו מידע (למשל על שעות פעילות). בנוסף, אפשר לנצל את הזמן ההמתנה ולהתנצל על משך המתנה ארוך מהרגיל.

מניין זה הגיע?

שימוש כזה בצלילים המושמעים למחייג בזמן שהוא ממתין לתשובה נקרא ביזנסטון. כמשתמע משמותיהם, הביזנסטון נבדל מהפאנטון בכך שהדגש בהשמעתו הוא על תועלת עסקית ולא על משמעות בידורית ייחודית. כיום ניתן למצוא ולהוריד פאן-טונים מאתרים רבים ברשת האינטרנט, כולל מאתריהן של חברות הסלולר בישראל. אפשרות נוספת היא ליצור פאן-טון באופן עצמאי, על ידי שימוש בתוכנת עריכת מוסיקה. התוכנה מאפשרת לנו ליצור קובץ דחוס בפורמט MP3 אשר אותו ניתן, בשלב מאורח יותר, להוריד לטלפון הסלולרי ולהגדירו כצליל המתנה אם אתם רוצים צליל המתנה עבור העסק שלכם – אל תחכו, התקשרו עכשיו! 0587555456 – ושמעו את הפאנטון שלנו 🙂

יקיר כהן – תקליטן דתי, DJ  לציבור הדתי, המתחזקים וחוזרים בתשובה.

ההתמחות שלי: חתונות ואירועים בעלי אופי דתי. כגון בראסלב (ברסלב), חבד, דתי לאומי, מתחזקים, חוזרים בתשובה, חרדים, וקהל מגוון (לא הומוגני).

ההבחנה שלי: לדעת ולקרוא את הקהל בצורה הטובה ביותר, תוך כדי שימור על קו קדוש, ללא מילים ושירים שלא הייתם רוצים לשמוע ביום השמחה שלכם.

המוסיקה שאני מנגן: מוזיקה מגוונת, מעניינת מחוץ לקופסא. גרסאות רמיקס ורעיונות ייחודיים ומיוחדים אותם אני יוצר באולפני ההקלטה שברשותי.

סוגי המוזיקה שאני מנגן: כל הסגנונות. ע"פ קריאת קהל בהתחשבות מלאה לגבי הגבלת בעלי השמחה – אצלי אף אירוע לא נשמע אותו דבר, בדיוק כפי שהרכב האורחים שלכם משתנה.

הציוד שברשותי: החדש, המשוכלל והטוב ביותר בשוק! מפורט עד רמת הכבל בחוזה העבודה שלנו יחד. עם למעלה מ3 גיבויים שונים.

אולי יעניין אותך גם: