תקליטנים בירושלים

תקליטנים בירושלים

תקליטנים בירושלים

מחפשים תקליטנים בירושלים? לא יודעים מאיפה להתחיל? יש מבחר גדול מדיי? אז במי בכל זאת בוחרים ולמה? ללא ספק חיפוש תקליטנים באזור ירושלים יכול להיות חיפוש מתיש, המון אנשי מקצוע ואין לכם באמת אינדיקציה לדעת מי תקליטן טוב ומי פחות. אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר בבלגן. בשל העובדה שבחירת תקליטן לאירוע שלכם יכולה להיות ללא ספק בחירה גורלית כי הרי כולם זוכרים את האוכל ואת המוזיקה! לכן, חפשו תקליטנים בירושלים תכינו רשימה קטנה ותתחילו להתקשר אחד אחד…

תקליטנים בירושלים – איך בוחרים?

עוד משיחת הטלפון יהיה לכם קל לזהות מי מבין אלו שאתם מתקשרים מקצוענים ומי לא, אחרי שלב הסינון הזה תתאמו פגישה עם לפחות 3. נסו אפילו לרכז את כולם לאותו יום. פגישה כזו עם תקליטן יכולה להיות בין 30 דקות לשעה אחת בלבד. שם תוכלו לדעת מה מחירו והכי חשוב – האם הוא נותן השירות הטוב ביותר לאירוע שלכם… תקליטנים בירושלים – יכולים לתקלט גם במקומות אחרים? המון אנשים שמתקשרים אלינו אומרים לנו: "אנחנו חיפשנו תקליטן בירושלים" האם אתם עובדים גם במודיעין אם האירוע שלנו יסגר במודיעין?" והתשובה היא כמובן!

כמה דגשים על תקליטנים:

תקליטנים עובדים בכל חלקי הארץ מצפון ועד דרום, אין שום משמעות למיקומם במפה, הדבר היחיד שיכול להוות מכשול זה האם הם מכירים את האולם שאתם סגרתם ועבדו בו בעבר, בשל העובדה שהמון אולמות אירועים מצריכים ידע, ניוד ונגישות אותו חייב איש המקצוע להכיר מראש – או שהוא מספיק מקצוען, מנוסה וידע לברר דברים חשובים מראש כמו (שקע תלת פאזי, האם יש עמדה מסודרת, מה גודל הבמה, מפרט הגברה, גובה תיקרה וכו'…)

תקליטנים בירושלים – אנחנו!

אנחנו ביקיר כהן הפקות חרשנו כמעט את כל הארץ, יהיה קשה מאוד להתקיל אותנו באולם חדש שעדיין לא ביצענו בו, הפקה, אירוע או שעבדתי בדרך זו או אחרת בו. לכן נוכל להבטיח לכם שגם אם האירוע שלכם מתקיים מחוץ לירושלים, תוכלו להיות רגועים שנגיע לשם וניתן גם שם בראש כמו שאנחנו יודעים 😊 ניפגש בשמחות! אז לשאלתכם – גם אתם תקליטנים בירושלים ? ברור שכן! ולא רק בירושלים אלא בכל חלקי הארץ! ואם מדובר על אירועים בירושלים תעדיפו תקליטנים שכן מכירים את כל האולמות וגני האירועים השונים בירושלים. אז אל תהססו – כאן לכל שאלה! יקיר כהן הפקות.

אולי יעניין אותך גם:

די ג'יי טוב

די ג'יי טוב

די ג'יי טוב – מהו די ג'יי טוב ואיך אני יכול להבטיח שבחירת הדי ג'יי שלי תהיה טובה?! די ג'יי טוב חשוב שתבינו בחירת די

קרא עוד »
בלונים מתפוצצים בסלואו

בלונים מתפוצצים בסלואו

בלונים מתפוצצים בסלואו מוסיף לרגעי השיא בלונים מתפוצצים בסלואו 6 בלונים מתפוצצים לריקוד הסלואו שלכם שגם יוסיפו רקע מהמם וגם יגרמו לקהל שלכם להיות מופתעיםברגע

קרא עוד »

יקיר כהן – תקליטן דתי, DJ  לציבור הדתי, המתחזקים וחוזרים בתשובה.

ההתמחות שלי: חתונות ואירועים בעלי אופי דתי. כגון בראסלב (ברסלב), חבד, דתי לאומי, מתחזקים, חוזרים בתשובה, חרדים, וקהל מגוון (לא הומוגני).

ההבחנה שלי: לדעת ולקרוא את הקהל בצורה הטובה ביותר, תוך כדי שימור על קו קדוש, ללא מילים ושירים שלא הייתם רוצים לשמוע ביום השמחה שלכם.

המוסיקה שאני מנגן: מוזיקה מגוונת, מעניינת מחוץ לקופסא. גרסאות רמיקס ורעיונות ייחודיים ומיוחדים אותם אני יוצר באולפני ההקלטה שברשותי.

סוגי המוזיקה שאני מנגן: כל הסגנונות. ע"פ קריאת קהל בהתחשבות מלאה לגבי הגבלת בעלי השמחה – אצלי אף אירוע לא נשמע אותו דבר, בדיוק כפי שהרכב האורחים שלכם משתנה.

הציוד שברשותי: החדש, המשוכלל והטוב ביותר בשוק! מפורט עד רמת הכבל בחוזה העבודה שלנו יחד. עם למעלה מ3 גיבויים שונים.

אולי יעניין אותך גם: