תקליטן או להקה

תקליטן או להקה – תקליטן חתונה במקום להקה מה עדיף?

תקליטן או להקה – להקה או די ג'יי אתם ממש לא יודעים מה עדיף…? במאמר הבא נפרט לכם ב5 נקודות מדוע כדאי להזמין תקליטן חתונה ולא להקה –

מתחתנים?

אם התשובה היא – כן ! שיהיה בשעה טובה, בסימן טוב ובמזל טוב. אם אתם מצויים בעיצומו של תהליך חיפוש ספקי שירות, להלן, לשיקולכם, חמש סיבות שהן גם חמישה יתרונות לכדאיות ההעדפה של תקליטן או להקה. על אף יתרונות בהזמנת תקליטן חשוב לציין שאם יש לכם תקציב מספיק למימון תקליטן ולהקה גם יחד, השילוב שלהם יעשיר ויעצים את האירוע. להקה המופיעה הופעה חיה מוסיפה נופך של יוקרה לחתונה והיא גם מרבה בו שמחה. עם זאת, חלק הארי של הזוגות המתחתנים לא יכולים לאפשר לעצמם לממן תקליטן או להקה גם יחד לכן מתבקשת ולמעשה נדרשת בחירה ביניהם והעדפת מי מהם על בסיס פרמטרים שונים. להלן אפוא חמישה יתרונות להזמנת תקליטן חתונה והעדפתו על להקה. ייתכנו כמובן יתרונות נוספים:
  1. גמישות. תקליטן גמיש יותר מלהקה. ההכנות הלוגיסטיות לקראת הופעתו פשוטות וקצרות יותר. הגמישות באה לידי ביטוי גם ואולי בעיקר ביכולת לשלב שירים שונים, לבקשתכם, ברפרטואר שלו.
  2. מגוון שירים. תקליטן יכול לשלב סוגים שונים של שירים. בין השאר הוא יכול להשמיע את גרסת המקור לשירים האהובים והמבוקשים בעוד להקה, טובה ומקצועית כל שהיא, יכולה לספק גרסת כיסוי בלבד. החיקוי בדרך כלל פחות טוב מהמקור.
  3. רשימת שירים בשליטה מלאה. ניתן לקיים פגישת הכנה יסודית וממושכת עם התקליטן ולהכין רשימת שירים מבוקשת בעוד להקה מבצעת שירים שהיא הכינה מבעוד מועד, המהווים את הרפרטואר שלה.
  4. מחיר. מחירו של תקליטן זול יותר מאשר מחירה של להקה.

תקליטן הוא גם מנחה.

תקליטן מקצועי "קורא" היטב את הקהל ומנווט את החתונה במשך כל האירוע. בעוד להקה לא שרה כשהאורחים אוכלים, התקליטן משמיע מוזיקת רקע המתאימה להשמעה בשעת ארוחה.

תקליטן או להקה – למוזיקה יש מקום מרכזי בחתונה

חשוב לציין, כי למוזיקה יש מקום מרכזי בחתונה. המוזיקה מלהיבה את האורחים, מרקידה ומעוררת. המוזיקה מעוררת זיכרונות וגעגועים. היא מרגשת. החתן והכלה יכולים לבחור את כל השירים שמוצאים חן בעיניהם ותופסים מקום בלבם. תקליטן מקצועי ומנוסה יכול לבנות יחד אתם, תוך מתן זכות וחופש בחירה, את ה"שלד" המוזיקאלי של החתונה ולהמליץ להם על שירים שזוגות רבים בוחרים: שירים לכניסה לאולם, שירים לחופה, לריקוד ה- SLOW שלהם ועוד. על מנת לוודא כי התקליטן שיתקלט בחתונה שלכם יבצע את רשימת השירים האהובה עליכם חשוב להסכים עליהם לעשות בחירת שירים לחתונה ולעגן אותם בחוזה. שיהיה במזל טוב! בברכה – צוות "יקיר כהן הפקות"

אולי יעניין אותך גם:

גרפיטי לאירועים

גרפיטי לאירועים

גרפיטי לאירועים ! כובעים, חולצות, נעליים ועוד!מעבר ל- DJ לאירוע שלכם – כוונו לאטרקציות מיוחדות וטובות! האטרקציה הכי מושלמת לאירוע שלכם – ! רוצים גם

קרא עוד »
מאיפה לקנות טבעת נישואין

מאיפה לקנות טבעת נישואין ?

מאיפה לקנות טבעת נישואין כמה פעמים חשבתם עלה סוגיה הזו? אז במאמר הזה נסביר לכם: הכל על טבעות נישואין ראשית לכל המתבלבלים טבעת נישואין כותבים

קרא עוד »
די ג'יי טוב

די ג'יי טוב

די ג'יי טוב – מהו די ג'יי טוב ואיך אני יכול להבטיח שבחירת הדי ג'יי שלי תהיה טובה?! די ג'יי טוב חשוב שתבינו בחירת די

קרא עוד »

יקיר כהן – תקליטן דתי, DJ  לציבור הדתי, המתחזקים וחוזרים בתשובה.

ההתמחות שלי: חתונות ואירועים בעלי אופי דתי. כגון בראסלב (ברסלב), חבד, דתי לאומי, מתחזקים, חוזרים בתשובה, חרדים, וקהל מגוון (לא הומוגני).

ההבחנה שלי: לדעת ולקרוא את הקהל בצורה הטובה ביותר, תוך כדי שימור על קו קדוש, ללא מילים ושירים שלא הייתם רוצים לשמוע ביום השמחה שלכם.

המוסיקה שאני מנגן: מוזיקה מגוונת, מעניינת מחוץ לקופסא. גרסאות רמיקס ורעיונות ייחודיים ומיוחדים אותם אני יוצר באולפני ההקלטה שברשותי.

סוגי המוזיקה שאני מנגן: כל הסגנונות. ע"פ קריאת קהל בהתחשבות מלאה לגבי הגבלת בעלי השמחה – אצלי אף אירוע לא נשמע אותו דבר, בדיוק כפי שהרכב האורחים שלכם משתנה.

הציוד שברשותי: החדש, המשוכלל והטוב ביותר בשוק! מפורט עד רמת הכבל בחוזה העבודה שלנו יחד. עם למעלה מ3 גיבויים שונים.

אולי יעניין אותך גם: