שיר לחופה מרגש – הבחירה המדויקת לשיר החופה שלכם!

שיר לחופה מרגש

שיר לחופה מרגש – הבחירה המדויקת לשיר החופה שלכם!

כמה צריך לחפש שיר לחופה מרגש, רוצים להתחתן ולעשות את האירוע הכי מרגש ויפה שאפשר? אם כך, אפשר להבין אתכם, כי מי לא היה רוצה להשקיע וליצור חתונה יפה? עם זאת, כדאי לדעת שהפקה של חתונה זה לא רק לבחור בגדים יפים לכלה ולחתן או לבחור את המקום שבו תתחתנו, כי מעבר לכך, עליכם גם לתכנן את השלבים השונים של האירוע. אחד מהשלבים הראשונים זה השלב שבו אתם נכנסים לחופה, וחשוב להבין שמדובר על הרגע הכי מרגש בכל האירוע. זו הסיבה שבגללה כדאי לכם להשקיע זמן ותשומת לב בבחירתו של שיר מרגש ומיוחד, שכן קיימים אין ספור שירים שיוכלו להתאים לרגע החשוב הזה. הדבר הראשון שכדאי לכם לדעת על שיר כניסה בחופה שיצליח לרגש ומיוחד זה שהשיר הזה צריך, לפני הכול, לרגש אתכם, ולכן אתם צריכים לבחור שיר שאתם בעצמכם אוהבים.

שיר לחופה מרגש – מקורי או מוכר?

הסוגיה השנייה שאיתה אתם צריכים להתמודד, זו השאלה האם אתם רוצים שיר כניסה מרגש ומיוחד שיהיה מקורי או שאולי מוכר לאנשים. יש הבדל בין שתי האופציות האלה, שכן כאשר מדברים על שיר כניסה לחופה מרגש ומיוחד מקורי מדברים על שיר שאתם בעצמכם כותבים. לעומת זאת, אם אתם בוחרים שיר כניסה לחופה מרגש ומיוחד שכולם מכירים, הרי שלאורחים שלכם יהיה יותר קל להתחבר אל הניגון. מה שכן, חשוב לדעת שאין תשובה אחת נכונה לגבי השאלה הזאת וכל זוג צריך להכריע בנושא לפי ראות עיניו.

הקלטה או שירה בזמן אמת?

הדבר השני שלגביו אתם צריכים לקבל החלטה בנושא של שיר כניסה לחופה מרגש ומיוחד זו השאלה האם אתם רוצים להשמיע את השיר מתוך הקלטה או לא. אומנם הקלטה תמיד תהייה נוחה ולא תלויה באף אחד, אך האמת היא, שאין תחליף לזמר מקצועי שיגיע וישיר במיוחד בשבילכם. שיר כניסה לחופה מרגש ומיוחד שמושר על ידי זמר מנוסה זו חוויה שתרגש לא רק אתכם אלא גם את כל האורחים שלכם,

אז למה בכלל לחשוב פעמיים? כמה צריך להשקיע בעניין השיר?

כשמדברים על הפקת שיר כניסה לחופה מרגש ומיוחד, בין אם מדובר על שיר מקורי ובין אם מדובר על שיר שכבר קיים, רוצים גם לדעת כמה זה יעלה. חשוב להבין שאומנם זה נכון שגם ככה אתם מוציאים לא מעט על החתונה שלכם ועל הפקת האירוע, אך זה עדיין לא אומר שדווקא על השיר שילווה אתכם לחופה יהיה עליכם לחסוך. כדאי לדעת שיש אפשרויות שונות בתחום הזה וכי לכל אחד מהזמרים שיוכלו להגיע יש תעריף אחר, כך שכל מה שנותר לכם זה להשוות מחירים. אם אתם צריכים אולפן הקלטות כדי להקליטה שיר לחופה 🙂 אנחנו כאן. אין סיבה להזמין את הזמר הכי יקרן שיש אך גם לא תמיד מי שהכי זול הוא הכי משתלם. תקליטן לחתונה – ידע לעזור לכם לבחור את השיר לחופה המושלם שלכם תוך כדי הצגה מדהימה.

אולי יעניין אותך גם:

איך לבחור גן אירועים

איך לבחור גן אירועים

איך לבחור גן אירועים – טיפים מזוגות טריים. בניגוד לאולם במקום סגור, הצלחת אירוע בגן אירועים תלויה במספר גורמים. אחד הגורמים המרכזיים הוא כמובן מזג

קרא עוד »
אטרקציות לחתונה

אטרקציות לחתונה

אטרקציות לחתונה – מתופף לחתונה שמשתלב עם התקליטן LIVE התופים הם הכלים המשמעותיים ביותר בהכתבת הקצב והתזוזה במוח, לתופים יש את היכולת לקבוע את הקצב

קרא עוד »

יקיר כהן – תקליטן דתי, DJ  לציבור הדתי, המתחזקים וחוזרים בתשובה.

ההתמחות שלי: חתונות ואירועים בעלי אופי דתי. כגון בראסלב (ברסלב), חבד, דתי לאומי, מתחזקים, חוזרים בתשובה, חרדים, וקהל מגוון (לא הומוגני).

ההבחנה שלי: לדעת ולקרוא את הקהל בצורה הטובה ביותר, תוך כדי שימור על קו קדוש, ללא מילים ושירים שלא הייתם רוצים לשמוע ביום השמחה שלכם.

המוסיקה שאני מנגן: מוזיקה מגוונת, מעניינת מחוץ לקופסא. גרסאות רמיקס ורעיונות ייחודיים ומיוחדים אותם אני יוצר באולפני ההקלטה שברשותי.

סוגי המוזיקה שאני מנגן: כל הסגנונות. ע"פ קריאת קהל בהתחשבות מלאה לגבי הגבלת בעלי השמחה – אצלי אף אירוע לא נשמע אותו דבר, בדיוק כפי שהרכב האורחים שלכם משתנה.

הציוד שברשותי: החדש, המשוכלל והטוב ביותר בשוק! מפורט עד רמת הכבל בחוזה העבודה שלנו יחד. עם למעלה מ3 גיבויים שונים.

אולי יעניין אותך גם:

שירי סלואו

שירי סלואו

שירי סלואו – איך בוחרים ועל מה לתת דגש? מתחתנים בקרוב? בטח הבנתם ששירי סלואו זו הבחירה הכי קשה באירוע (טוב אחרי הבחירה של עם

קרא עוד »