קריין חדשות

קריין חדשות

קריין חדשות

קריין חדשות יצירתי ומעניין במיוחד, עם קול עמוק וייחודי יקיר כהן ומי שלא מכיר -יקיר.

רובנו מכירים קריין חדשות כקריין רציני עם קול מונוטוני אשר מדווח לנו חדשות עדכניות.

יקיר כהן הוא קריין חדשות יצירתי שיוצא קצת מהנורמה, עדיין ניחן בקול עמוק וחודר, אבל בכושר משחק וייחודיות קולית שקשה לא להיות קשובים לדבריו. חשיבותו כקריין הוא היכולת הרב גונית שלו מה המחיר של קריינות מקצועית אצל קריין חדשות – יקיר כהן ? מה המחיר של ג'ינגל (זמריר) או של פרסומת לרדיו? מה המחיר שלוקחים קריינים מקצועיים? מה מחירה של קריינות מקצועית לסט על ידי קריין מקצועי? לכל השאלות הללו ישנן תשובות! כל המחירים של כל השירותים הניתנים על ידי קריינים מקצועיים נמצאים כאן (ומה שלא נמצא כאן ניתן לבירור בטלפון או במייל). קריין מקצועי שם דגש על כל מילה. קריינות מקצועית באיכות אחרת חשוב לציין: המחירים אינם סופיים מכיוון שיש משתנים כגון: זמן , אורך , שפה ו/או עריכה של הקובץ עם מוזיקה. המחיר של קריינות DJ ו- קריינות לסרטון תדמית או פאנטון עסקי יהיו שונים בשל משתני זמן ועבודה. לכן כדי לקבל מחיר סופי כל מה שעליכם לעשות הוא לחייג אלינו ולהזמין שירותי קריין מקצועי מבית אולפני "יקיר כהן הפקות". המחירים שלנו אמנם זולים יחסית לשוק, אך הרמה שלנו היא הרמה האיכותית והמקצועית ביותר.

כמה פרטים נוספים:

כשאתם משווים מחירים בטלפון או באינטרנט, אנו ממליצים לכם לא לפנות לקריין שהמחירים שלו זולים יותר באופן חריג משל יתר הקריינים. מדוע? קריין שגובה מחירים זולים במיוחד, וודאי אינו קריין מקצועי. יכול להיות שמדובר בילד או בסטז'ר לבנות לעצמו תיק עבודות על הגב שלכם. את זה הוא יכול לעשות בלעדיכם ובהתנדבות. סביר להניח שהציוד אתו הוא עובד הוא ציוד נחות, שמוציא סאונד שאינו נקי, מקצועי ואיכותי (ואל תתפלאו אם תשמעו גם את המשפחה שלו מקשקשת ברקע 🙂 ) סביר להניח שהקובץ אותו תקבלו לא יהיה בווליום הנכון ויתכן גם שבכלל לא תקבלו את הקובץ הנכון… אנשים שלא עובדים במקצוע אינם יודעים שישנם דגשים בקריינות אותם לומד הקריין רק בעזרת ניסיון ובעזרת לימוד מאנשי המקצוע הטובים בעולם. קריין טוב הוא קריין שמדגיש בקריינות שלו את העסק שלכם ונותן הרגשה שהוא חלק ממנו ולא רק גורם חיצוני בעל קול נעים ויפה.. הסאונד של הקריין – הפנים שלכם. אל תתפשרו על פוזה לא אמינה ולא אמיתת. דוגמאות לקריינות מקצועית – קריינות מקצועית יקיר כהן.

קריינות יקיר כהן - דוגמאות לקריינות מכל הסוגים

יקיר כהן הוא הקול הבא שלך:

הצטרפו לאלפי לקוחות בחרו בקולו של יקיר כהן כקול הפרסומת המושלם בעבור העסק שלהם.
אם בא לכם לשמוע דוגמאות קריינות לפי נושאים או שאולי בא לכם לקבל ישר הצעת מחיר לקריינות אתם מוזמנים ליצור קשר.

קריין חדשות

קריין חדשות

קריין חדשות יצירתי ומעניין במיוחד, עם קול עמוק וייחודי יקיר כהן ומי שלא מכיר -יקיר. רובנו מכירים קריין חדשות כקריין רציני עם קול מונוטוני אשר

קרא עוד »
פרסום ברדיו

פרסום ברדיו

פרסום ברדיו – בעסקים בכלל ובעידן האינטרנט והתחרות הגוברת בפרט, פרסום הוא הכרחי כדי להישאר רלוונטיים ולהמשיך לייצר תנועת לקוחות והכנסות. האסטרטגיה של עסקים קטנים,

קרא עוד »

יקיר כהן – תקליטן דתי, DJ  לציבור הדתי, המתחזקים וחוזרים בתשובה.

ההתמחות שלי: חתונות ואירועים בעלי אופי דתי. כגון בראסלב (ברסלב), חבד, דתי לאומי, מתחזקים, חוזרים בתשובה, חרדים, וקהל מגוון (לא הומוגני).

ההבחנה שלי: לדעת ולקרוא את הקהל בצורה הטובה ביותר, תוך כדי שימור על קו קדוש, ללא מילים ושירים שלא הייתם רוצים לשמוע ביום השמחה שלכם.

המוסיקה שאני מנגן: מוזיקה מגוונת, מעניינת מחוץ לקופסא. גרסאות רמיקס ורעיונות ייחודיים ומיוחדים אותם אני יוצר באולפני ההקלטה שברשותי.

סוגי המוזיקה שאני מנגן: כל הסגנונות. ע"פ קריאת קהל בהתחשבות מלאה לגבי הגבלת בעלי השמחה – אצלי אף אירוע לא נשמע אותו דבר, בדיוק כפי שהרכב האורחים שלכם משתנה.

הציוד שברשותי: החדש, המשוכלל והטוב ביותר בשוק! מפורט עד רמת הכבל בחוזה העבודה שלנו יחד. עם למעלה מ3 גיבויים שונים.

אולי יעניין אותך גם: