קורס קריינות רדיו, בואו לצאת עם מקצוע ביד ובפה – חולמים להיות קריינים?

קורס קריינות רדיו

דבר ראשון שאתם חייבים לדעת! במאמר הבא תקבלו מלא כלים שיעזרו לכם, הסיבה העיקרית שאנחנו עושים את זה היא כדי לעזור ולנסות לפרוש בפניכם את מקצוע הקריינות ולהבין שאסור להתפשר! איפה שתלמדו קריינות – זה המקום שייתן את שורשיו בכם. אל תתפשרו במקום הלימודים שלכם כי אתם תושפעו המון ממנו! והוא זה שידע למנף אתכם קדימה! אתם מוזמנים לקרוא בעיון ולהבין שאנחנו כאן – בשבילכם! בהצלחה!

קורס קריינות רדיו במאמר הבא ניסינו להכניס כמה שיותר ידע בחינם…

על מנת שתוכלו להבין עוד על קורס קריינות רדיו ועל התהליך שבו אנחנו מלמדים ומכוונים אתכם להוציא את הקריין שבכם. חולמים להיות קריינים? קורס קריינות רדיו – יקיר כהן יש כל כך הרבה שאלות בתחום ומעט מאוד אנשים שיכולים להוציא מכם את הקריין שבכם… רוצים להיות קריינים? קריינים של רדיו? מרגישים שיש לכם את הקול המתאים? כישרון ? לא יודעים איפה יש מקום שמספק קורס קריינות רדיו ? אצלנו ב"יקיר כהן הפקות" נלמד אתכם קריינות בקבוצות למידה או אחד על אחד.

על כל השאלות בנושא קריינות יש לנו תשובות עבורכם.

איך אפשר להירשם קורס קריינות רדיו? מה זה להיות קריין מקצועי? מה אני צריך לדעת כדי להיות קריין מקצועי? איך אנו כקריינים מציעים ומשווקים את עצמנו לתחנות הרדיו / טלוויזיה? איך מגיעים להיות קריין? מה עוד צריך ללמוד כדיי להיות קריין? השיעורים מיועדים לכל מי שרוצה לדעת כיצד לגשת לטקסטים, כיצד ללמוד את עניין הקריינות ולהבין איך לגשת לטקסט בצורה נכונה ולקריין אותו באווירה מתאימה. למשל: קריינות חדשותית, קריינות מכרתית, קריינות סקסית, קריינות ממלכתית, קריינות קומית וכו'.. בזמן השיעורים תקליטו את עצמכם ותוכלו ליצור: תיק עבודות מגוון ומשובח שכולו בהכוונה מקצועית עם איש סאונד מקצועי ואיכותי בליווי של לשונאי מומחה.

קצת על קורס קריינות רדיו ועל סוגי קריינות :

מי שבא מהתחום או אפילו התנסה בפרסומת או שתיים גילה שהכל הוא לא הקול. היא גם הכוונה מאחורי הקול – השכנוע. אנו מאמינים שכדי להיות קריין טוב: אתה קודם כל חייב להיות משכנע וטבעי, קריין שאינו טבעי לא עובר כאמין. כיום רוב הקריינים מעוותים את קולם ומתעסקים בשינוי הקול ולהישמע טוב ופחות במה שהם מקריינים ובמסר שאותו הם צריכים להעביר, כיום ניתן לשמוע בתחנות הרדיו מספר רב מדיי של קריינים שלא בהכרח יודעים את העבודה. סביר להניח שגם הפרסומות שלהם הן כאלו שאחרי חודש מתפוגגות מהזיכרון. קריינות באה לידי ביטוי גם באירועים כגון בחתונה, כאשר תקליטן לחתונה ר וצה להכריז במיקרופון הזמנה לחופה, כניסה לאולם, אוכל וכו'.. רוב האורחים לא מתחברים ומבינים אז איך בעצם לומדים קריינות ולמה ? יש המון קריינים או לפחות אנשים שבורכו בקול יפה. באינטרנט תחת מילות החיפוש: "קריין", "קריינות", "קריין מקצועי" וכו'.. תוכלו להגיע אליהם. אך בקריינות כמו גם בחיים לא כל מי שנראה טוב הוא זה שיסחף אתכם. כנ"ל גם בקריינות – לא כל מי שנשמע טוב הוא זה שיסחף וישכנע אתכם… אצלנו בקורס נדאג קודם כל ליצור לכם אופי – קריין טוב הוא קריין עם אופי ויצירתיות, נלמד אתכם כיצד להישמע שונים מכולם. כיצד להיות יחידים ומיוחדים. הסבר על קורס קריינות רדיו אצלנו – מהיכן מתחילים ? הסוד הוא לא להרגיש מושלם אלא להגיע בראש פתוח ללמידה, בין אם אתם קריינים מתחילים או מקצועיים.

קריין איכותי:

קריין אמיתי יהיה זה שישאלו אותו "איזו קריינות היא הקריינות הטובה ביותר שלך? " והוא יענה: "הקריינות הבאה שלי.." קריינות היא מקצוע אמיתי ומיוחד כמו כל מקצוע. היא מתפתחת, משתנה ויצירתית מאוד. במהלך השנים למדתי קריינות מקריינים שונים ברמות שונות. תמיד שאפתי להפיק וללמוד מהם את המיטב ואת המרב. דברים בסיסיים בקריינות ניתן לרכוש גם מקריאה ומעבודה עצמית.

טיפים ונק' של קורס קריינות הרדיו שלנו

הנה כמה נקודות וטיפים לקריינות טובה – שאותם לומדים כמובן בקורסים שלנו:
 1. לפני שאתה מקריין – נתח את קטע ונסה להבין מה המסר הסמוי והגלוי המשתמע ממנו.
 2. עריכה לשונית (חשוב מאוד..!) – עבור על הטקסט יחד עם עורך לשוני או יועץ לשוני ונקד לעצמך את הקטע כך שתדע לקריין אותו ללא טעויות.
 3. תן אופי לטקסט – מה התחושה והרגש שאתה רוצה להפעיל על המאזין. נסה להעביר אותם דרך הקריינות שלך.
 4. התאם את עצמך לטקסט – בדוק אם מדובר בקטע שאמור להיות מרגש, מוכר, מצחיק, ממלכתי וכו'…
 5. הכן את עצמך לעבודה קולית וקבע האם מדובר כאן בקריינות מכרתי, קריינות סקסית, קריינות חדשותית, קריינות שמעבירה מידע

יש כל כך הרבה סוגים של קריינות רדיו.

כל כך הרבה גישות וגווני קול. למשל: "קריינות סקסית מכרתי" יוצאת מוצלחת כאשר הקריין מחייך: – נסו לחייך ולדבר לאט ושימו לב שהקול שאתם מפיקים הוא סקסי יותר (זהו טיפ אחד קטן מאיתנו אליכם). המלצה שלנו – רצוי ומומלץ לקריין את הקטע בהקלטה רציפה ולאחר מכן להאזין לו ולכתוב נקודות לשיפור/שינוי. כדאי אף לעשות הפסקה של כ-2 דקות ואז לקריין את הקטע בשנית. היא תמיד מדויקת יותר ואף מכוונת וטובה יותר.
 • חשוב מאוד להדגיש את שם המוצר/העסק ולמתג אותו בזמן הקריינות.
 • שימו לב שאתם לא מדגישים מילים שאינן זקוקות לדגש כלל
 • ואם תדגישו אותן תעמיסו על האוזן ולכן לא תוכלו להשיג את המטרה בעליל.
 • אל תעוותו את קולכם – דברו עם דיקציה נכונה וברורה וכך תשמעו טוב הרבה יותר!
 • שמרו על גוון קולכם הייחודי.
 • אל תנסו להישמע כמו…. היהפך הוא הנכון…
והטיפ הגדול ביותר שלנו להצלחה בקריינות: האזינו לכמה שיותר קריינים. שימו לב כיצד הם מקריינים ולימדו מה לעשות ומה לא לעשות כדי לגרום לקריינות שלכם להישמע במיטבה. קצת על השפה העברית : עם הזמן תפס הסלנג מקום הולך וגדל גם בשפה היומיומית ואף בשפה המקצועית אך בגלל שאנו רוצים לפנות לכל סוגי הקהל חשוב מאוד לשמור על איזון נכון בין ה- שפה ה- "פרחי" העממית לבין השפה ה"גבוהה" יותר והמכובדת יותר,

להיכנס לרדיו / טלוויזיה? מרגיש שאתה הקריין הבא של ישראל?

נשמח לבדוק את העניין ולעזור לכם ולהתברג בתעשייה.

קריינות יקיר כהן - דוגמאות לקריינות מכל הסוגים

יקיר כהן הוא הקול הבא שלך:

הצטרפו לאלפי לקוחות בחרו בקולו של יקיר כהן כקול הפרסומת המושלם בעבור העסק שלהם.
אם בא לכם לשמוע דוגמאות קריינות לפי נושאים או שאולי בא לכם לקבל ישר הצעת מחיר לקריינות אתם מוזמנים ליצור קשר.

פרסום ברדיו

פרסום ברדיו – בעסקים בכלל ובעידן האינטרנט והתחרות הגוברת בפרט, פרסום הוא הכרחי כדי להישאר רלוונטיים ולהמשיך לייצר תנועת לקוחות והכנסות. האסטרטגיה של עסקים קטנים,

קרא עוד »
שירותי קריינות

שירותי קריינות – כל מה שצריך לדעת על קריינות! רוצים ללמוד קצת על שירותי קריינות? לשמוע ולהבין מהי, למה היא טובה, איזה סוגים יש ?מחפשים

קרא עוד »
מיתוג קולי לעסק

מחפשים מיתוג קולי לעסק שלכם? מיתוג קולי לעסק השימוש במיתוג קולי ידאג לתרום ולחזק את תחושות השייכות, האמינות והאופי של החברה שלכם!מיתוג קולי לעסק הוא

קרא עוד »

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
"יקיר כהן הפקות"

"יקיר כהן הפקות"

מי שלא מכיר - יקיר.
זמין לכל שאלה ושמח לעזור לאנשים שאוהבים אנשים.

מדיה חברתית - לעדכונים שוטפים

הכי פופולארי

קבל את העדכונים האחרונים

הירשם לניוזלטר
השבועי שלנו

אין דואר זבל, הודעות רק על מבצעים, מוצרים חדשים, עדכונים.

קטגוריות

small_c_popup

מחפשים קליפ לבר/בת מצווה?

השאירו פרטים ויקיר ישוב אליכם בהקדם!

אולפני מודעין הקלטות AI

מעניין אותכם לשמוע עוד? השאירו פרטים.

מתלבטים?

אנחנו כאן כדי לעזור לכם בבחירת האטרקציות לאירוע שלכם.

משהו לא ברור? תרצו שנפרט לכם יותר.
תרגישו חופשי ליצור עמנו קשר ואנחנו יותר מנשמח לענות על כל השאלות שלכם ולהתאים לכם את האטרקציות במיוחד לאירוע שלכם.

* 10% לרוכשי חבילות אטרקציות לאירוע

×

 

היי תוכלו לשלוח הודעה מיידית לוואצ'אפ!

לחצו על אחד מאנשי הצוות לקבל תמיכה בנושא הנבחר:

× איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן