מפיקי חתונות

מפיקי חתונות – אפשר ליפול ואפשר להצליח!

מפיקי חתונות – אפשר ליפול ואפשר להצליח!

מחפשים מפיקי חתונות?

תמשיכו לחפש ולבזבז את כספכם היקר במקום על בעלי מקצוע מוכשרים ואיכותיים על מפיקי חתונות מפולפלים שרק חושבים איך להשיג את כספכם ולגרום לכם להיכנס להוצאות מיותרות וחסרות עניין כאשר האינטרס העיקרי שלהם היא לגרום לכם להתפזר כמה שיותר וכך לקצור את האחוזים שלהם ממכירה לכל ספק שירות זה או אחר. כאשר אתם מחפשים מפיקי חתונות שישמחו להפיק לכם את כל החתונה ולדאוג לכם למחירי מבצע "המחיר ללא תחרות" יהיו כאלו זוגות שישמחו מאוד לשמוע שהם מקבלים מחיר מבצע ויודעים שבעצם הזול הוא היקר במיוחד כאשר לא מדובר במוצרים אלא בנותני שירות.. יש לאחרונה עניין מאוד גדול בחיפוש אחר מפיקי חתונות שמציעים לכם כל מני "עסקאות חבילה" הכולל גם תקליטן וגם צלם וגם וגם וגם… וכל זה במחיר שלא תוכלו להשיג בחוץ – יתכן שזה נכון וטוב אבל ברוב המקרים אתם טועים. מפיקי חתונות וספקים טובים לא מתעסקים בחבילות, הם מתעסקים במה שהם יודעים ובשירות אותו הם מספקים ומשאירים את שאר השירותים לאנשי המקצוע המתאימים. עולם הצילום הוא עולם ומלואו. ועולם הדי ג'יי והסאונד כך גם הוא… "עסקאות חבילה" או מבצעים סביר להניח שתמצאו תמיד אנחנו מציעים לכם שלא תחפשו..

אצלנו ביקיר כהן הפקות לא תצטרכו "מפיקים" מלבדנו.

ב- "יקיר כהן הפקות" מתחייבים לספק לכם את השירות הכי טוב ומקצועי. תקליטן לחתונה, שירותי אולפן הקלטות וכל מה שקשור בסאונד והפקה. לגבי צלמים ואטרקציות אנחנו כן עובדים עם חבילות, אך אנחנו מקושרים לבעלי מקצועיים שבהם אנחנו מאמינים ונתקלים בהם בלא מעט חתונות ואנחנו יכולים אולי להמליץ לכם על מספר ספקים ולקבל את ההצעה המשתלמת והאיכותית ביותר מכל בעל מקצוע.

מה עוד במסגרת השירות שלנו?

במסגרת השירות שלנו אנחנו נשמח לרכז עבורכם את בעלי המקצוע אותם אתם בחרתם ואפילו לדאוג שביום הפגישה שלנו, הספקים יגיעו לאולפנינו או למקום המפגש אותו קבענו מראש ולדאוג שהכלי סגר באותו יום כאשר כל הספקים מסונכרנים ועובדים בצורה מושלמת יחד. זכרו כאשר הבחירה מול הספקים ולא מול "מפיקים למינם" כאלו או אחרים הבחירה היא המושלמת והטובה ביותר. לכו עם הלב שלכם ולא עם הכיס – הכיס לעתים בוגד, הלב לעומת זאת מרגיש.

אולי יעניין אותך גם:

איך בוחרים תקליטן לחתונה

איך בוחרים תקליטן לחתונה?

איך בוחרים תקליטן לחתונה – אנחנו נעזור לכם לדעת איך במאמר הבא: איך בוחרים תקליטן לחתונה – הגעתם ליום הכי חשוב בחייכם. אצל רוב האנשים,

קרא עוד »
שירים לקבלת פנים

שירים לקבלת פנים

מחפשים שירים לקבלת פנים ? לא יודעים על אילו שירים להיסגר ?חשוב לדעת, לפני שמתחילים לחפש שירים בקבלת פנים,חייב לדעת את פניהם של מי אתם

קרא עוד »

יקיר כהן – תקליטן דתי, DJ  לציבור הדתי, המתחזקים וחוזרים בתשובה.

ההתמחות שלי: חתונות ואירועים בעלי אופי דתי. כגון בראסלב (ברסלב), חבד, דתי לאומי, מתחזקים, חוזרים בתשובה, חרדים, וקהל מגוון (לא הומוגני).

ההבחנה שלי: לדעת ולקרוא את הקהל בצורה הטובה ביותר, תוך כדי שימור על קו קדוש, ללא מילים ושירים שלא הייתם רוצים לשמוע ביום השמחה שלכם.

המוסיקה שאני מנגן: מוזיקה מגוונת, מעניינת מחוץ לקופסא. גרסאות רמיקס ורעיונות ייחודיים ומיוחדים אותם אני יוצר באולפני ההקלטה שברשותי.

סוגי המוזיקה שאני מנגן: כל הסגנונות. ע"פ קריאת קהל בהתחשבות מלאה לגבי הגבלת בעלי השמחה – אצלי אף אירוע לא נשמע אותו דבר, בדיוק כפי שהרכב האורחים שלכם משתנה.

הציוד שברשותי: החדש, המשוכלל והטוב ביותר בשוק! מפורט עד רמת הכבל בחוזה העבודה שלנו יחד. עם למעלה מ3 גיבויים שונים.

אולי יעניין אותך גם:

שירי סלואו

שירי סלואו

שירי סלואו – איך בוחרים ועל מה לתת דגש? מתחתנים בקרוב? בטח הבנתם ששירי סלואו זו הבחירה הכי קשה באירוע (טוב אחרי הבחירה של עם

קרא עוד »