מחיר תקליטן – כמה עולה להזמין תקליטן?

מחיר תקליטן

מחיר תקליטן – כמה עולה להזמין תקליטן?

מחיר תקליטן – מתים לדעת כמה עולה די ג'יי? למה המחיר הזה? מאיפה השכלול מגיע? כאן נענה לכם על הכל.

ע"פ מה נקבע מחיר?

מחירו של תקליטן נקבע מהמון פרמטרים לכן לפני הכל חייב לדעת: שלכל תקליטן יש מחירון משלו המחירים משתנים בהתאם: לניסיון, איכות, ציוד, אנשי צוות, תאריך, מיקום האירוע, זמן האירוע ועוד המון גורמים שיכולים לשנות את מחירו של התקליטן.

מחיר תקליטן לאירוע גבוהה מדיי ? מי קובע?

האמת, חוץ מאותו תקליטן אף אחד לא באמת יכול לקבוע האם המחיר שאותו דורש מכם התקליטן לאירוע שלכם גבוה או נמוך איי אפשר לקבוע ממה מורכב מחירו של התקליטן אותו אתם מזמינים. כדי לדעת חשוב לדעת: פרטים אודות התקליטן, הציוד אתו הוא עובד, מספר הגורמים אליהם הוא צריך לשלם. אטרקציות וידע שהוא מגיע איתם לאירוע ושאר הפרמטרים שציינו למעלה. אף אחד לא מהתעשייה ולא מחוצה לה יכול לקבוע האם המחיר גבוה או לא, אך בהחלט ניתן לדעת האם המחיר הוא מחיר משתלם או לא.

מהו מחיר משתלם?

מחיר משתלם זהו מחיר שאותו אתם מוכנים לשלם כדי שהחתונה שלכם לא תהיה "עוד סתם חתונה", או חתונה שיכולה לכלול בתוכה בושות כגון: כיוון סאונד לא נכון, בחירת שירים גרועה, חוסר זרימה בין המוזיקה לקהל, רעשים של מיקרופון פתוח, הנחיה קלוקלת, מעברים גרועים בין שירים, גרסאות רמיקס לא טובות ושלא נדע גם לעתים מוזיקה נפסקת.

חשוב לדעת:

זכרו המחיר של תקליטן לחתונה או לכל אירוע לא נקבע סתם. לא תמיד יש מי שיודע לקבוע מחיר. לפעמים זה לטובתכם ולפעמים זה לרעתכם. קחו בחשבון. מחיר תקליטן לאירוע נמוך? איך יודעים כמה עולה תקליטן ומהו מחיר טוב לתקליטן לחתונה : בשביל זה יש אותנו שנפרט לכם מהו המחיר הסביר אותו יכול לדרוש תקליטן ומהו מחיר שיכול לעורר חשד לכאן או לכאן: ציוד מינימלי הכולל עמדה לחופה, מיקרופונים, עמדה לרחבה וגיבוי + מינימום איש צוות אחד + פלטות ניגון, כבלים, התחייבות, דלק, שעות עבודה מסתכם בערך בסכום משוער של כ- 4,000 ₪ מצאתם תקליטן במחיר פחות מ 4,000 ₪ ? מזל טוב… מצאתם תקליטן שלא כדאי להזמין לאירוע שלכם… זכרו ! מחיר של תקליטן נמוך – לא מעיד דווקא על תקליטן באיכות נמוכה, אך בהחלט יכול להקפיץ לכם נורה אדומה ומקום להתעניין ולחקור לעומק, את טיב השירות, הניסיון ואיכות הציוד איתו יגיע התקליטן לאירוע שלכם. תאמינו לנו שלא הייתם רוצים להתפשר על תקליטן שמגיע עם ציוד זול ! מחיר של תקליטן יקר – לא מעיד דווקא על תקליטן איכותי וטוב. יכול להיות שזה מעיד על לוח הופעות צפוף, ציוד איכותי ויקר וכו'… אך בהחלט הכישרון, זרימת הקהל ורמתו של התקליטן אינה נמדדת ע"פ מחיר אלא רק על פי המלצות, אירועים מוצלחים וכימיה. אנחנו ב"יקיר כהן הפקות" – לא נתפשר על ציוד, איכות, רמה וזרימה (וכל מה שנגמר בה"א) התקשרו עוד היום לפגישה ללא התחייבות והצעת מחיר הוגנת וסבירה ! ניפגש באירוע שלכם…

אולי יעניין אותך גם:

חתונה

ארגון חתונה

ארגון חתונה ובחירת אולם מבין עשרות אולמות האירועים שיש -אז אחרי שכרעת ברך וקיבלת ממנה את ה"כן", כנראה שהתחלתם לחשוב על החלק של ארגון החתונה

קרא עוד »
איך בוחרים תקליטן לחתונה

איך בוחרים תקליטן לחתונה?

איך בוחרים תקליטן לחתונה – אנחנו נעזור לכם לדעת איך במאמר הבא: איך בוחרים תקליטן לחתונה – הגעתם ליום הכי חשוב בחייכם. אצל רוב האנשים,

קרא עוד »
עמדת לד אלגריה

עמדת לד לאירוע

עמדת לד לאירועים גדולים וקטנים כאחד, הבמה שלך חייבת להיראות טוב – זה הפנים של האירוע שלך. מותאם לתקליטנים, אולמות, גנים, בתים פרטיים, ברים ועוד.

קרא עוד »

יקיר כהן – תקליטן דתי, DJ  לציבור הדתי, המתחזקים וחוזרים בתשובה.

ההתמחות שלי: חתונות ואירועים בעלי אופי דתי. כגון בראסלב (ברסלב), חבד, דתי לאומי, מתחזקים, חוזרים בתשובה, חרדים, וקהל מגוון (לא הומוגני).

ההבחנה שלי: לדעת ולקרוא את הקהל בצורה הטובה ביותר, תוך כדי שימור על קו קדוש, ללא מילים ושירים שלא הייתם רוצים לשמוע ביום השמחה שלכם.

המוסיקה שאני מנגן: מוזיקה מגוונת, מעניינת מחוץ לקופסא. גרסאות רמיקס ורעיונות ייחודיים ומיוחדים אותם אני יוצר באולפני ההקלטה שברשותי.

סוגי המוזיקה שאני מנגן: כל הסגנונות. ע"פ קריאת קהל בהתחשבות מלאה לגבי הגבלת בעלי השמחה – אצלי אף אירוע לא נשמע אותו דבר, בדיוק כפי שהרכב האורחים שלכם משתנה.

הציוד שברשותי: החדש, המשוכלל והטוב ביותר בשוק! מפורט עד רמת הכבל בחוזה העבודה שלנו יחד. עם למעלה מ3 גיבויים שונים.

אולי יעניין אותך גם: