כמה עדים צריך לחתונה

כמה עדים צריך לחתונה – לחופה

צריך לחתונה מספר עדים כדי שהיא תהיה כשרה..? השאלה של כמה עדים צריך לחתונה עולה כל פעם והרבה פעמים, החלטנו ביחד עם הרב הצדיק יהושוע שארבני לתת עבורכם את התשובה.

כמה עדים צריך לחתונה – זו המסורת היהודית

יש דברים שקשה להבין או להסכים איתם אך זוהי התורה שלנו. עדים בחתונה – חשוב מאוד שיהיו יהודים, אנשים כשרים שעומדים בקריטריונים של ההלכה. שני עדים, שנאמר על שניים עדים יקום דבר. מספר שאלות שחשוב שתדעו: האם הרב בחופה נחשב גם הוא כעד? אכן כן, גם הרב יכול להצטרף לעדות, מסיבה זו הרבה רבנים מגיעים עם עוד תלמיד על מנת לאפשר את תהליך החיתון בצורה כשרה ככל האפשר הרי אין לדעת מי מהמוזמנים או מהעדים אכן עומד בקריטריונים הנוקשים של ההלכה.

מה חשוב לזכור להביא לחופה

טלית חדשה – לחתן לברכת שכיהנו. כוס דקיקה עטופה בנייר כסף

האם לשלם לרב בחתונה כסף ?

זו שאלה מאוד חשובה, זה מורכב הרב בחתונה מגיע מזמנו האישי, מהידע אותו רכש במשך שנים ועם המון אהבה לבורא עולם, מה לעשות שהוא לא יכול להתפרנס בעולמינו ללא קבלת שכר על שעותיו. אם זה היה נוגע לו בלבד הוא יכל לוותר, אך לכבוד הרב יש גם ילדים וגם אישה והוא חי בעולמינו ובעולם שלנו זה כרוך בהמון נסיעות. יש עוד המון דברים וחוקים שחשוב שתדעו אבל תסכימו איתנו בתור חברת הפקות – צריך לחתונה מוזיקה טובה! אל תקליטן טוב אל תתפשרו, אנחנו נשמח להציע לכם מעבר ל- די ג'יי לחתונה או שירותי הגברה ותאורה גם מספר אטרקציות מיוחדות ומעניינות לחתונה שיכולו למנף לכם את האירוע שתמיד רציתם! שיהיה לכם המון מזל טוב ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. לשאלות נוספות ובירורי פרטים אתם מוזמנים ליצור קשר עם 0587555456 המשרד – לא בשבת! שיהיה בהצלחה והמון מזל טוב! שאלות נוספות אם יש לכם שאלות נוספות או דברים אחרים שעליהם תרצו לקבל תשובה אל תהססו ליצור איתנו קשר! נשמח לעזור לכם ולעמוד לכל שאלה שתרצה מה צריך לחתונה, איך ולמה.. צוות "יקיר כהן הפקות".

אולי יעניין אותך גם:

תקליטן מומלץ לחתונה

תקליטן מומלץ לחתונה

תקליטן מומלץ לחתונה – לקוחות ממליצים על התקליטן הטוב ביותר בישראל! מעל 600 המלצות. לקוחות ממליצים על תקליטן מומלץ לחתונהתקליטן מומלץ לחתונה – “יקיר כהן

קרא עוד »
חתונה

ארגון חתונה

ארגון חתונה ובחירת אולם מבין עשרות אולמות האירועים שיש -אז אחרי שכרעת ברך וקיבלת ממנה את ה"כן", כנראה שהתחלתם לחשוב על החלק של ארגון החתונה

קרא עוד »

יקיר כהן – תקליטן דתי, DJ  לציבור הדתי, המתחזקים וחוזרים בתשובה.

ההתמחות שלי: חתונות ואירועים בעלי אופי דתי. כגון בראסלב (ברסלב), חבד, דתי לאומי, מתחזקים, חוזרים בתשובה, חרדים, וקהל מגוון (לא הומוגני).

ההבחנה שלי: לדעת ולקרוא את הקהל בצורה הטובה ביותר, תוך כדי שימור על קו קדוש, ללא מילים ושירים שלא הייתם רוצים לשמוע ביום השמחה שלכם.

המוסיקה שאני מנגן: מוזיקה מגוונת, מעניינת מחוץ לקופסא. גרסאות רמיקס ורעיונות ייחודיים ומיוחדים אותם אני יוצר באולפני ההקלטה שברשותי.

סוגי המוזיקה שאני מנגן: כל הסגנונות. ע"פ קריאת קהל בהתחשבות מלאה לגבי הגבלת בעלי השמחה – אצלי אף אירוע לא נשמע אותו דבר, בדיוק כפי שהרכב האורחים שלכם משתנה.

הציוד שברשותי: החדש, המשוכלל והטוב ביותר בשוק! מפורט עד רמת הכבל בחוזה העבודה שלנו יחד. עם למעלה מ3 גיבויים שונים.

אולי יעניין אותך גם:

איך לפרסם שיר שהקלטתי

איך לפרסם שיר שהקלטתי?

איך לפרסם שיר שהקלטתי – הוצאת שיר חדש ואתה לא יודע כיצד לפרסם אותו? באיזה פלטפורמות כדאי? הכין כדאי לפרסם? המאמר הזה בשבילך. איך לפרסם

קרא עוד »