כמה לתת לחתונה

כמה לתת לחתונה? כמה להביא לחתונה?

כמה לתת לחתונה? כמה להביא לחתונה? כמה כסף נותנים לחתונה? כמה נותנים לחתונה? כמה כסף מביאים לחתונה? כמה לתת צ'ק לחתונה?

כמה כסף נותנים בחתונה?

שאלה העומדת בפנינו לא מעט בשנה כמה כסף לתת מתנה באירוע? כמה כסף להביא לזוג שמתחתן? כמה כסף צריך להביא לחתונה ? כמה כסף לתת לחבר שעובד איתך? אח של חבר שעובד איתך? ועוד אינספור שאלות שמסתכמות ב"כמה לתת לחתונה"?

אז מה עושים?

אף אחד לא מינה אותנו להיות אחראים על כמה כסף תצטרכו בסופו של דבר לתת לחתונה של חבר, אח, דוד או מכר. אך בהחלט נוכל להמליץ לכם איך לבנות את החשיבה של כמה לשים בצ'ק? והאם להביא בכלל מזומן? הסכום אמור להשתנות בהתאם לסוג האירוע… אירוע בר/בת מצווה עליותיו כלפי החוגגים הם אינם העלויות של אירוע חתונה בו העליות בין היתר של האולם כלפי הזוג או תקליטן לחתונה לזוג הם גבוהות יותר. הערה: (למרות שיש גם אירועים חריגים בהם ישנם השקעה מאוד גבוהה עבור בר מצווה ובת מצווה ובזה גם נלמד אתכם איך להתחשב).

שינויים בסכום?

הסכום משתנה בהתאם לחודש השנה – בחודשים של הקיץ העליות גבוהות יותר כי בעלי האולמות והתקליטן לחתונה גובה הרבה יותר. הימים… יום בשבוע – סופי שבוע נחשבים ליקרים יותר… שעת האירוע – אירועי צוהריים נחשבים זולים יותר מאירועי ערב. מיקום האירוע – ישנם אולמות וגני אירועים מאוד יקרים בהם המנות המוגשות והאטרקציות גבוהות מאוד יותר. ושאר הפרמטרים משתנים בהתאם לקרבה של בעלי האירוע, בהתאם לכמה הם הביאו לכם באירוע שלכם וכו'… ראשית כל נציין ונדגיש מי שמאפשר לעצמו "להשתגע" באירוע פומפוזי בוודאי יכול להרשות לעצמו, אם אין לו אפשרות ובכל זאת הוא משתגע באירוע גדול, אין זו סיבה שאתם תהיו אלו שממנים לו אותו תתנו פשוט לחטא ההיבריס להכות בו שילמד להבא 😉

אז בכל זאת כמה לתת בחתונה? כמה לתת לחתונה בערב :

(החל מ18:00 בערב ומעלה) מינימום הסכום אותו אתם אמורים לתת מתנה הנו הסכום המשוער של המנה שהיא בסביבות 150 – 360 ₪ לאדם – וזו המתנה שלכם. כל שקל מעל ל-150 הנו דיי ויותר מבחינת מימון המנה שלכם.

כמה לתת לחתונה צהריים:

אירוע צוהריים מינימום הסכום אותו אתם אמורים לתת מתנה הנו הסכום המשוער של המנה שהיא החל מ 70 ₪ – 220 ₪ והכי חשוב לא משנה כמה כסף נותנים בחתונה – משנה כמה שמח אתם עושים! אל תבואו לשבת ולאכול חשוב לשמח חתן כלה זוהי מצווה גדולה מאוד בתורה.

אולי יעניין אותך גם:

די גיי לחתונה דתית

די גיי לחתונה דתית

די גיי לחתונה דתית – כדי להפוך את האירוע שלכם לנוצץ באמת, צריך שכל הפרטים בו יהיו מאורגנים א’ ועד ת’. די גיי לחתונה דתית

קרא עוד »
גרפיטי לאירועים

גרפיטי לאירועים

גרפיטי לאירועים ! כובעים, חולצות, נעליים ועוד!מעבר ל- DJ לאירוע שלכם – כוונו לאטרקציות מיוחדות וטובות! האטרקציה הכי מושלמת לאירוע שלכם – ! רוצים גם

קרא עוד »

יקיר כהן – תקליטן דתי, DJ  לציבור הדתי, המתחזקים וחוזרים בתשובה.

ההתמחות שלי: חתונות ואירועים בעלי אופי דתי. כגון בראסלב (ברסלב), חבד, דתי לאומי, מתחזקים, חוזרים בתשובה, חרדים, וקהל מגוון (לא הומוגני).

ההבחנה שלי: לדעת ולקרוא את הקהל בצורה הטובה ביותר, תוך כדי שימור על קו קדוש, ללא מילים ושירים שלא הייתם רוצים לשמוע ביום השמחה שלכם.

המוסיקה שאני מנגן: מוזיקה מגוונת, מעניינת מחוץ לקופסא. גרסאות רמיקס ורעיונות ייחודיים ומיוחדים אותם אני יוצר באולפני ההקלטה שברשותי.

סוגי המוזיקה שאני מנגן: כל הסגנונות. ע"פ קריאת קהל בהתחשבות מלאה לגבי הגבלת בעלי השמחה – אצלי אף אירוע לא נשמע אותו דבר, בדיוק כפי שהרכב האורחים שלכם משתנה.

הציוד שברשותי: החדש, המשוכלל והטוב ביותר בשוק! מפורט עד רמת הכבל בחוזה העבודה שלנו יחד. עם למעלה מ3 גיבויים שונים.

אולי יעניין אותך גם:

מה ההבדל בין מיקרופון דינמי למיקרופון קונדנסר

ההבדל בין מיקרופון דינמי למיקרופון קונדנסר? מה איכותי יותר? ולאיזה שימוש מתאים כל אחד? (48V)

מיקרופון דינמי למיקרופון קונדנסר? ולאיזה שימוש מתאים כל אחד? (48V) תקציר: כשאנחנו מדברים על מיקרופונים ישנם אין סוף סוגי מיקרופונים. מיקרופון דינמי, מיקרופון קונדנסר, דש,

קרא עוד »
איך להתחיל לתקלט חתונות

איך מתחילים לתקלט חתונות?

לתקלט חתונות? איך אני הופך להיות תקליטן לחתונה או אחד שמתקלט אירועים? איך מתחילים לתקלט חתונות? השאלה ההולכת והחוזרת הזו מגיעה בדרך כלל מתקליטנים שמרגישים

קרא עוד »