המלצות לרמקולים

המלצות לרמקולים

המלצות לרמקולים

המלצות לרמקולים – כמה פעמים ניסו לתת לכם המלצות לרמקולים ולא ידעתם למי להקשיב או למה? כשאתם הולכים לחנות מנסים תמיד לקדם את וממליצים לכם בדרך כלל על רמקולים שלא תמיד נותנים עבורכם את התוצאה הרצויה.

נתחיל קודם כל בהסבר קליל – מהו רמקול?

רמקול הינו מגנט שעובד על אותות חשמליים אותם הוא מקבל מהמערכת אליו הוא מחובר, כאשר המגנט מקבל את האותות החשמליים על פיהם הוא רוטט וגורם לדחיפתו של הסליל וכתוצאה מכך נשמעים גלי קול. ככל שהמגנט חזק יותר וגדול יותר כך הוא מסוגל להפיק צליל משמעותי וחזק יותר, ככל שהוא ממוקם טוב יותר ובצורה נכונה ככה הצליל אותו הוא מפיק הוא איכותי ומדוייק יותר. כמובן שדיוק ושמיעה נכונה ניזונה כמובן מ"תיבת התעודה" שהיא בעצם החלק האחורי של המגנט שם נצבר אויר שאותו המגנט דוחף להפקת הצליל, הגודל שלו יחד עם התאמה מושלמת למגנט יכולה ליצור עבורכם את הסאונד הטוב ביותר. הסליל המחובר למגנט – טיב החומר הוא כמובן טיב האיכות והשמע

כל המרכיבים הללו ועוד משפיעים על הצליל המופק מהרמקול.

למשל אולפן הקלטות משתמש ברמקול שהוא רמקול מוניטור והוא נועד להיות כמה שיותר קרוב למקום מבלי שיהיה לו אופי סאונד.

סוגי חברות הרמקולים וההבדלים בין סוגי הרמקולים השונים

יש המון חברות לרמקולים, כל חברה מייצרת את הרמקול מריבים מעט שונים ופטנט שונה, בגלל שמדובר בחוש שמיעה, כל אחד אוהב ומתחבר לסאונד בצורה שונה, יש כאלו שאוהבים סאונד עמוק ויש כאלו שיתחברו לסאונד קליל יותר, יש שאוהבים הרבה באס, ויש כאלו שאוהבים דווקא הרבה טרבל. כל רמקול מפיק את הסאונד אותו אנחנו שומעים בצורה שונה. חברות הרמקולים הצליחו לצבור שמות בעקבות פרסום, אמינות ושירות. השמות המוכרים אותם אתם מכירים הצליחו לכבוש לכם את האוזן ואת המכשור שלכם בעקבות הפרסום שלהם, כיום יש המון חברות שמייצרות רמקולים איכותיים יחד עם צלילים מעולים אך בגלל שלא הרבה קונים אותם כי הם מאבדים ממחירם בשוק, אפילו אם הם מיוצרים בצורה טובה יותר מרמקולים עם שמות ידועים. בעקבות העניין שאת המרכיבים של הרמקול לרוב לא נראה, לא נדע וגם לא נתעמק בו אנחנו תמיד מעדיפים ללכת על השמות הגדולים שמספקים עבורנו שירות ואחריות ידועים.

המלצות לרמקולים – אז איזו חברה לקנות?

כמובן שהחברות הידועות באמת מייצרות רמקולים ברמה והן ללא עוררין, אך אנחנו יכולים לתת לכם עשרות המלצות לרמקולים ולשמות אך העצה הטובה ביותר שלנו אליכם. רוצים המלצות לרמקולים לבית? לאולפן? למערכת הקולנוע או לכל צורך אחר? פשוט תלכו לחנויות המוזיקה ותבקשו לשמוע! אין טוב ממשמע אוזניים, אפילו תתחילו בחברות מוכרות ויקרות ולאט לאט תרדו לחברות פחות מוכרות ואולי תבחינו שבכלל אין הבדל בשמיעה ואולי במחר יש כאן הבדל ומשמעותיות רבה. אנחנו יכולים לתת לכם המלצות רמקולים רבות וכמובן גם לכוון ולמתג אתכם על חברות ספציפיות, אנחנו סבורים ובטוחים שאתם מספיק אינטליגנטים לדעת ולהחליט על רמקול מספיק איכותי וטוב עבורכם לאחר שהבנתם על קצה המזלג "איך רמקול עובד" ומקווים שנשמע מכם המלצות לרמקולים שלא רק החברה מדברת אלא הסאונד גם נשמע מהם. בהצלחה.

אולי יעניין אותך גם:

מכונת בועות סבון לאירועים
מגזין

מכונת בועות סבון לאירועים

מכונת בועות סבון לאירועים יש לכם אירוע בקרוב? כבר שמעתם על מכונת בועות סבון לאירועים שלנו? מכונת בועות סבון לאירועים תותח הבועות של יקיר כהן

קרא עוד »

יקיר כהן – תקליטן דתי, DJ  לציבור הדתי, המתחזקים וחוזרים בתשובה.

ההתמחות שלי: חתונות ואירועים בעלי אופי דתי. כגון בראסלב (ברסלב), חבד, דתי לאומי, מתחזקים, חוזרים בתשובה, חרדים, וקהל מגוון (לא הומוגני).

ההבחנה שלי: לדעת ולקרוא את הקהל בצורה הטובה ביותר, תוך כדי שימור על קו קדוש, ללא מילים ושירים שלא הייתם רוצים לשמוע ביום השמחה שלכם.

המוסיקה שאני מנגן: מוזיקה מגוונת, מעניינת מחוץ לקופסא. גרסאות רמיקס ורעיונות ייחודיים ומיוחדים אותם אני יוצר באולפני ההקלטה שברשותי.

סוגי המוזיקה שאני מנגן: כל הסגנונות. ע"פ קריאת קהל בהתחשבות מלאה לגבי הגבלת בעלי השמחה – אצלי אף אירוע לא נשמע אותו דבר, בדיוק כפי שהרכב האורחים שלכם משתנה.

הציוד שברשותי: החדש, המשוכלל והטוב ביותר בשוק! מפורט עד רמת הכבל בחוזה העבודה שלנו יחד. עם למעלה מ3 גיבויים שונים.

אולי יעניין אותך גם: