די ג'יי טוב

די ג'יי טוב

די ג'יי טוב – מהו די ג'יי טוב ואיך אני יכול להבטיח שבחירת הדי ג'יי שלי תהיה טובה?!

די ג'יי טוב חשוב שתבינו בחירת די ג'יי היא בחירה מאוד מסובכת, לא בגלל שאין תקליטנים טובים אלא בגלל שיש יותר מדיי תקליטנים שקוראים לעצמם "תקליטן טוב" אין ספק שכל אחד חושב שהוא טוב ואיכותי… אך כדי לעשות בחירה נכונה, אתם חייבים לשמוע, לראות ולהתייעץ עם זוגות שכבר עברו את החוויה… אצלנו ביקיר כהן הפקות אנחנו באמת מתחברים לזוגות שאותם אנחנו מחתנים, ומאוד חשובה לנו ההמלצה והביקורת סוף אירוע. קיימים בערוצי היו טיוב והפייס בוק שלנו מאות המלצות ואלפי סרטוני וידאו שלנו מאירועים. הצוות שלנו מורכב בעיקר מתקליטנים שלמדו וקיבלו תעודה מיקיר כהן שהוא ראש הצוות. אין ספק שקריאת המאמר תוכל לספר לכם את התשובה בבחירת די ג'יי טוב לאירוע שלכם! שאלנו מספר זוגות שחיתנו
"איך החוויה שלהם הייתה להתחתן עם חברת "יקיר כהן הפקות"
ריכזנו בעבורכם את השאלות לפי אותיות, בואו לגלות מה זוגות מספרים על תקליטן לחתונה יקיר כהן :

זוגות מספרים: די ג'יי טוב חייב המלצות טובות!

א. רומן & מייזי פלדשטיין ב. נועם ועדי לוי ג. אלי ודורין מירן ד. משה ורחלי בן דוד ה. דידי וזוהר שיינר איך התרשמתם מהפגישה הראשונית עם יקיר מבחינת אדם ומבחינה מקצועית? א. יקיר בנאדם מאוד קשוב, מבין עניין, מקצועי ונעים. יודע לבנות לנו את הערב במחשבה ולגרום לנו להבין בדיוק איך הוא יראה מהידע והניסיון שלו, שלו וכמובן שאנחנו מגיעים חסרי ידע. ב. מהשנייה הראשונה שרואים את יקיר ניתן לראות אדם הומוריסטי וכריזמטי מאוד, החיבור הראשוני אתו גרם לי להבין שיש לי על מי לסמוך. ג. קודם כל הוא מצחיק בטירוף, ברגע שמדברים על מקצועיות ללא ספק מהפגישה הראשונית ניתן להבין שהוא האדם הנכון. ד. מוזיקאי שיודע לזהות בשניות מה הכיוון והדרישות שלנו, הייתה הרגשה שהוא בראש שלנו, לפעמים שכחנו שהוא עשה אירועים אחרים ושהוא רגיל לסגנונות לז'אנרים שונים. הוא פשוט נתן את ההרגשה שהוא איתנו 100% בראש ובסגנון. ה. אני אישית מכיר את יקיר מתקופות המסיבות והמועדונים, תמיד ידעתי ורציתי שיקיר יהיה התקליטן שלנו בחתונה, אפילו אמרתי לאשתי זוהר: "תסגרי את כל בעלי המקצוע שאת רוצה לחתונה את התקליטן תשאירי לי.."

איך הגעתם ליקיר כהן?

א. ראינו אותו באירוע של חברים. ב. זוכרים אותו עוד שהיה רזידנט באומן 17 ג. ראינו פרסום שלו באינטרנט ד. חבר משותף המליץ עליו בחום! ה. חיכיתי להתחתן כדי שיקיר יהיה התקליטן באירוע שלי. איך הערב שלכם נראה? א. בכלל לא כמו שדמיינו – באמת שלא חשבתי שיש סיכוי שהקהל ירקוד, אמרתי ליקיר קח בחשבון אתה מגיע לארוחת ערב ויש סיכוי שלא ירקדו כי מדובר במשפחות מעולמות שונים. לא האמנו שהוא יצליח בכלל להפגיש ביניהם ולגשר על הפערים. ב. חלום שהתגשם. ג. אם יכולתי לביים את החתונה שלי – לא יכולתי לביים אותה טוב יותר. ד. ערב? עד הבוקר נשארו לרקוד! היה עוצמתי! ה. אין דברים כאלה.

איך יקיר הצליח למנף לכם את הערב?

א. הוא הצליח למזג בין שני עולמות ולחבר ביניהם. הצד של הכלה בכלל טורקים ואנחנו רוסים, לא האמנו שהוא יצליח לחבר בין המשפחות ולגרום להם לרקוד יחד. ב. הצד שלי דתי ומחובר מאוד לדת והצד של הכלה לעומת זאת חילונים מרוקאים, היה באמת מדהים לראות איך הוא הצליח לרצות אל כולם כולל את המשפחה שלי ושל אשתי. ג. האווירה הייתה מדהימה, יקיר שמר על קצב גבוהה ולא שיעמם ברחבה, כמות הלהיטים שהוא הרכיב ויצר תוך כדי האירוע היו מדהימים, רק מצפייה בקטעי הווידיאו לאחר מכן הבנו באמת כמה מיוחד היה. ד. בדרך כלל אנשים מדברים על האוכל, על השמלה, אצלנו אנשים התקשרו ופשוט לא הפסיקו לפרגן לדי ג'יי – זה מסביר את הכל. מה גם שהיה לנו מאוד חשוב שבחירת התקליטן תעשה בצורה מדויקת, כל החברים שהיינו אצלם דבר אחד היה מאוד בולט אצלם. זה היה נראה כמו עוד חתונה משעממת ובנלאית… לנו היה חשוב שתהיה לנו חתונה אחרת ומיוחדת. אחרי הרבה חיפושים הגענו ליקיר וממש כמו רוב הזוגות התחלנו להתאהב בו כדמות אינטרנטית וסוחפת. צפינו אחרי וולוגים שהוא מעלה לעתים תכופות ליוטיוב, עקבנו אחרי הפייסבוק, אינסטגרם ומה לא… אחרי שעות רבות של צפייה ביקיר הבנו שהיחיד שמסוגל ויכול באמת לעשות לנו אירוע חתונה אחר ומרגש זה הוא. אנחנו באמת מודים לך יקיר אתה אישיות ונשמה ענקית! ונמשיך להמליץ תמיד! ה. ללא ספק ידענו שיש לנו תקליטן טוב, ואנחנו מכירים אותו וראינו אותו באירועים אבל בערב שלנו ממש לא יכולנו לצפות את הפלייליסט

מה הערך המוסף של יקיר שגרם לכם להבין ש"זה ה- תקליטן לחתונה שלכם " ?

א. הוא חי את זה. הוא אוהב את זה זה בא לו מהלב.. כל ההתעסקות היומית שלו מכיוון המוזיקה. ב. בעיניי תקליטן טוב זה אחד שזורם עם הקהל ולנו הוא פשוט גרם להרגיש שהוא יודע לקרוא אנשים ומבין את רצון הקהל.. כל שיר שהוא שם גרם לקהל להתרגש מחדש וממש ניתן לראות זאת בוידיאו.

מה היה הערך המוסף באירוע עצמו?

א. הרוגע שהוא הביא לנו בשלב לפני החתונה, דיבר איתנו, הנחה אותנו.. וגם ביום החתונה עצמו לפני החופה, ממש היינו רגועים שידענו שהוא בעמדה. ב. בשלב הריקודים הוא ידע להרים את הקהל, יש לנו משפחה שבדרך כלל היא רגוע והוא הצליח להרים את כולם ולהבין את כולם, ועשה המון שמח! ג. אנחנו חושבים שההנחיה שלו והידע המוזיקלי שלו הם בעצם הערך המוסף שלו ושל כל די ג'יי טוב שבאמת יודע למנף את האירוע!

מה מבדיל את יקיר מאחרים? ועושה אותו די ג'יי טוב באמת?

א. אני לא יודעת מה עם אחרים אני יודעת ללא ספק שאותו הייתי בוחרת שוב! ב. יש הרבה תקליטנים טובים אבל יקיר לדעתי הוא הדה בסט, מבחינה מקצועית ומבחינה אישית! ג. חוץ מהאהבה שלו למקצוע והמקצועיות שלו, הציוד איתו הוא מגיע עושה את העבודה, הוא מתופף , מנגן שלרגעים שהיינו איתו למעלה בעמדה ממש נדהמנו מהיכולות שלו לשלוט במוזיקה ובקהל. איך יקיר ניווט את הערב? א. לא יכלנו לחלום על קברניט טוב יותר ב. בדיוק כמו שסוכם ואפילו טוב יותר! ג. יותר טוב ממה שחשבנו. אז מה להגיד למי שלא מכיר? 🙂 מי שלא מכיר – יקיר.

אולי יעניין אותך גם:

תופים לחתונה

תופים לחתונה

תופים לחתונה – התופים הם הכלים המשמעותיים ביותר בהכתבת הקצב והתזוזה במוח,התופים הם הבסיס בקצב.לתופים יש את היכולת לקבוע את הקצב לכל שיר ולגרום לגוף

קרא עוד »
DJ בחתונה

DJ בחתונה

Dj בחתונה – יש הרבה מאוד אירועים שכל אחד עובר במהלך החיים שלו. למה כדאי לנו להזמין די ג’י לחתונה שלנו? ואיזה תקליטן הוא המומלץ

קרא עוד »

יקיר כהן – תקליטן דתי, DJ  לציבור הדתי, המתחזקים וחוזרים בתשובה.

ההתמחות שלי: חתונות ואירועים בעלי אופי דתי. כגון בראסלב (ברסלב), חבד, דתי לאומי, מתחזקים, חוזרים בתשובה, חרדים, וקהל מגוון (לא הומוגני).

ההבחנה שלי: לדעת ולקרוא את הקהל בצורה הטובה ביותר, תוך כדי שימור על קו קדוש, ללא מילים ושירים שלא הייתם רוצים לשמוע ביום השמחה שלכם.

המוסיקה שאני מנגן: מוזיקה מגוונת, מעניינת מחוץ לקופסא. גרסאות רמיקס ורעיונות ייחודיים ומיוחדים אותם אני יוצר באולפני ההקלטה שברשותי.

סוגי המוזיקה שאני מנגן: כל הסגנונות. ע"פ קריאת קהל בהתחשבות מלאה לגבי הגבלת בעלי השמחה – אצלי אף אירוע לא נשמע אותו דבר, בדיוק כפי שהרכב האורחים שלכם משתנה.

הציוד שברשותי: החדש, המשוכלל והטוב ביותר בשוק! מפורט עד רמת הכבל בחוזה העבודה שלנו יחד. עם למעלה מ3 גיבויים שונים.

אולי יעניין אותך גם: