איך בוחרים תקליטן לחתונה?

איך בוחרים תקליטן לחתונה

איך בוחרים תקליטן לחתונה?

איך בוחרים תקליטן לחתונה – אנחנו נעזור לכם לדעת איך במאמר הבא:

איך בוחרים תקליטן לחתונה – הגעתם ליום הכי חשוב בחייכם.

אצל רוב האנשים, החתונה נתפסת בתור האירוע הגדול בחייהם והם משקיעים בה מאמצים אדירים. ההשקעה מתבטאת הן בפן הכספי והן בפן היצירתי. אין מה לומר, חתונה הוא אירוע של מחשבה, מרץ, ואנרגיה בלתי נדלית. החתונה מורכבת משלל פרטים שעושים אותה לאירוע המושלם עבור בני הזוג. כל זוג מחפש את האירוע המאפיין אותו, וכל זוג שם דגש על הדברים שחשובים לו, עליהם לא יוותר.

איך בוחרים תקליטן לחתונה?

אם יש פרט בחתונה המשותף בחשיבותו לרוב הזוגות זה המוזיקה בחתונה, האווירה, השמחה של האורחים וכמובן של בני הזוג. על אלה מופקד בעיקר התקליטן. על כן, בחירת התקליטן הינה אחת מהבחירות החשובות ביותר לחתונת החלומות שלכם. קודם כל, חשוב לבחור תקליטן שעליו אתם סומכים, חשוב שיהיו עליו ביקורות טובות, שיהיה בעל ניסיון, שידע מה הוא עושה ושיעשה זאת בביטחון. והכי חשוב – חשוב שתהיה כימיה בניכם לבינו, שתרגישו שיש מי שמקשיב לרצונות שלכם ולוקח אותם בחשבון, שיש עם מי לדבר, שתאהבו את הטעם המוזיקלי שלו והוא יבין בדיוק מה אתם רוצים, וייקח את הרעיונות והרצונות שלכם צעד אחד קדימה עד לתוצאה המושלמת.

כשבוחרים די ג'יי לחתונה

צריך לשים לב לציוד אתו מגיע התקליטן. חשוב מאוד שלתקליטן שבו בוחרים יהיה ציוד מושקע וחדשני, שלתקליטן יהיה פלטה איכותית (לא, להחליף דיסקים באופן ידני כבר ממש לא בא בחשבון..) אפילו… שהמיקרופון יהיה מהסוג החדש ביותר, שהסאונד יהיה צלול, ואסור להקל בזה ראש, שהרי זה הקשר של התקליטן עם הקהל. כאשר בוחרים תקליטן חתונה לפעמים הוא מביא אתו את כל הציוד, ולפעמים מסתמך על ההגברה והציוד שהאולם מספק לו. במקרים כאלה יש לדאוג לכך שהציוד באולם חדשני וטוב, ולא להתפשר על האיכות, כמובן שאם יש צורך- על התקליטן לספק את הציוד החסר על מנת לשמור על רף האיכות. צריך וחשוב לזכור, ככל שהציוד איכותי יותר, והתקליטן איכותי יותר, זה המתכון המנצח לאירוע מושלם

כמה זה עולה לנו – תקליטן לחתונה במחיר שפוי ומקבלים את התמורה הגבוהה ביותר?

ככל שהציוד שבו משתמש התקליטן חדיש ואיכותי יותר, כך ניכרת יותר ההשקעה מצידו, ועל כן עליו להחזיר לעצמו במרוצת הזמן את עלות ציוד ההגברה, וכמו שהזכרנו לעיל- לא מתפשרים על איכות הציוד. אך מנגד, אין סיבה לשלם מחירים מופקעים.

ההמלצה שלנו

ההמלצה שלנו היא לחפש תקליטן טוב עם ניסיון רב, בשילוב של ציוד מתקדם וביקורות מעולות. את הביקורות רצוי לקבל מאנשים שאתם סומכים עליהם, אך גם כשקוראים ביקורות רבות הממליצות על תקליטן מסוים, זה מדד די טוב, גם לניסיון של התקליטן וגם לצורה שבו חווים אותו בחוץ. לאחר שאתם מוצאים תקליטן שהתחברתם אליו, אל תתעצלו, לכו וראו אותו באירוע, כך תקבלו את האינדיקציה הטובה ביותר, שהרי אין טוב מניסיון אישי. ככל שיש פידבקים טובים , רצוי מאנשים שאנחנו סומכים עליהם, כך יש סיכוי שהמוזיקה, והאווירה שאתם מאחלים לעצמכם ביום החשוב בחייכם – תתממש.

אולי יעניין אותך גם:

תופים לחתונה

תופים לחתונה

תופים לחתונה – התופים הם הכלים המשמעותיים ביותר בהכתבת הקצב והתזוזה במוח,התופים הם הבסיס בקצב.לתופים יש את היכולת לקבוע את הקצב לכל שיר ולגרום לגוף

קרא עוד »
מאיפה לקנות טבעת נישואין

מאיפה לקנות טבעת נישואין ?

מאיפה לקנות טבעת נישואין כמה פעמים חשבתם עלה סוגיה הזו? אז במאמר הזה נסביר לכם: הכל על טבעות נישואין ראשית לכל המתבלבלים טבעת נישואין כותבים

קרא עוד »

יקיר כהן – תקליטן דתי, DJ  לציבור הדתי, המתחזקים וחוזרים בתשובה.

ההתמחות שלי: חתונות ואירועים בעלי אופי דתי. כגון בראסלב (ברסלב), חבד, דתי לאומי, מתחזקים, חוזרים בתשובה, חרדים, וקהל מגוון (לא הומוגני).

ההבחנה שלי: לדעת ולקרוא את הקהל בצורה הטובה ביותר, תוך כדי שימור על קו קדוש, ללא מילים ושירים שלא הייתם רוצים לשמוע ביום השמחה שלכם.

המוסיקה שאני מנגן: מוזיקה מגוונת, מעניינת מחוץ לקופסא. גרסאות רמיקס ורעיונות ייחודיים ומיוחדים אותם אני יוצר באולפני ההקלטה שברשותי.

סוגי המוזיקה שאני מנגן: כל הסגנונות. ע"פ קריאת קהל בהתחשבות מלאה לגבי הגבלת בעלי השמחה – אצלי אף אירוע לא נשמע אותו דבר, בדיוק כפי שהרכב האורחים שלכם משתנה.

הציוד שברשותי: החדש, המשוכלל והטוב ביותר בשוק! מפורט עד רמת הכבל בחוזה העבודה שלנו יחד. עם למעלה מ3 גיבויים שונים.

אולי יעניין אותך גם:

שירי סלואו

שירי סלואו

שירי סלואו – איך בוחרים ועל מה לתת דגש? מתחתנים בקרוב? בטח הבנתם ששירי סלואו זו הבחירה הכי קשה באירוע (טוב אחרי הבחירה של עם

קרא עוד »