רובה עשן לאירועים

רובה עשן לאירועים

רובה עשן לאירועים: חשבתם על אטרקציה מגניבה לאירוע שלכם? משהו שימשוך תשומת לב ואיש לא יוכל להתעלם ממנו? הכירו את רובה עשן לאירועים שלנו – הלהיט החדש של כל רחבת ריקודים בישראל!

אז מה זה רובה עשן לאירועים?

תנו לנו לספר לכם על אטרקציה קטנה ומטורפת שתעשה לכם את ההבדל באירוע , תשדרג את הרחבה , תגרום למסיבה לעלות רמה אחת מעל כל היתר, תלהיט ותדליק לכם את כל הקהל מילדים ועד מבוגרים והכי חשוב – זה גם כיף סתם ככה לעשות את זה😜 רובה עשן , כשמו כן הוא , הוא נראה ממש כמו רובה שמה שבעצם הוא יורה באוויר זה מין אפקט מטורף כזה שמחובר לפחמן דו חמצני (אוויר) וזה נראה מטורףףףףף!

מתי מפעילים את הרובה?

מקבלים את זה החתן והכלה , או למשל בבר/בת מצווה חתן/כלת האירוע ברגע השיא של הערב והם מתחילים "לירות" עם הרובה באוויר וגם לכיוון הקהל (אין בזה חומרים שמסוכנים לבריאות בדרך כלשהי, הכל איכותי ומאושר על ידי כל הגורמים הרלוונטיים) ומה שזה עושה לכם ברחבה במילה אחת זה פשוט "וואוווווו" בדרך כלל בשלב הזה כל הקהל נמצא בשיא שלו כולם על הרגליים עד כדי אופוריה ושכרון חושים רוקדים , קופצים , משתוללים

רגעי שיא!

כשרובה העשן הוא החותמת לכך שממש ברגעים בהם הוא פועל – הערב נמצא בשיאו! אחרי אינספור אטרקציות שמגיעות לאט לאט ומשתלטות על כל רחבת ריקודים וכל אירוע רובה העשן הוא הדבר הבא לאירועים שמתחיל גם הוא בשקט לצבור תאוצה ולהוכיח את עצמו כאפקטיבי ומשדרג משמעותית כל אירוע וכל רחבת ריקודים אם רציתם לעשות משהו מיוחד ובלתי נשכח באירוע שלכם רובה העשן הוא בהחלט המענה עבורכם! ניתן לעשות הזמנה של מספר אטרקציות או מספר רובים לאירוע שלכם! כמובן שלרוכשים באתר יש הנחה נוספת של 5% וכן לאלו שמזמינים 3 אטרקציות לאירועים ויותר…

רובה עשן לאירועים

רגעי שיא מטורפים לאירוע שלכם!
900 5% הנחה נוספים למזמינים באתר!
  • לא רעיל
  • לא מחניק
  • ללא ריח
  • מתאים לכל סוגי האירועים

2 רובה עשן לאירועים

בסלואו / כניסה לחופה / כניסה לאולם
1800
1600 5% הנחה נוספים למזמינים באתר!
  • לא רעיל
  • לא מחניק
  • ללא ריח
  • מתאים לכל סוגי האירועים
בלעדי

אזורי פעילות - כל חלקי הארץ!

אולי יעניין אותך גם:

בלונים מתפוצצים בסלואו
היררכיה

בלונים מתפוצצים בסלואו

בלונים מתפוצצים בסלואו מוסיף לרגעי השיא בלונים מתפוצצים בסלואו 6 בלונים מתפוצצים לריקוד הסלואו שלכם שגם יוסיפו רקע מהמם וגם יגרמו לקהל שלכם להיות מופתעיםברגע

בלוני אורז לרחבת הריקודים
היררכיה

בלוני אורז ברחבת הריקודים

בלוני אורז לרחבת הריקודים – אטרקציה מרעננת , מיוחדת, גימיק מגניב, חלוקה אחרי מנה עיקרית.. וסקופ קטן אין בפנים באמת אורז! חחחח כיום יש אפשרות

יקיר כהן – תקליטן דתי, DJ  לציבור הדתי, המתחזקים וחוזרים בתשובה.

ההתמחות שלי: חתונות ואירועים בעלי אופי דתי. כגון בראסלב (ברסלב), חבד, דתי לאומי, מתחזקים, חוזרים בתשובה, חרדים, וקהל מגוון (לא הומוגני).

ההבחנה שלי: לדעת ולקרוא את הקהל בצורה הטובה ביותר, תוך כדי שימור על קו קדוש, ללא מילים ושירים שלא הייתם רוצים לשמוע ביום השמחה שלכם.

המוסיקה שאני מנגן: מוזיקה מגוונת, מעניינת מחוץ לקופסא. גרסאות רמיקס ורעיונות ייחודיים ומיוחדים אותם אני יוצר באולפני ההקלטה שברשותי.

סוגי המוזיקה שאני מנגן: כל הסגנונות. ע"פ קריאת קהל בהתחשבות מלאה לגבי הגבלת בעלי השמחה – אצלי אף אירוע לא נשמע אותו דבר, בדיוק כפי שהרכב האורחים שלכם משתנה.

הציוד שברשותי: החדש, המשוכלל והטוב ביותר בשוק! מפורט עד רמת הכבל בחוזה העבודה שלנו יחד. עם למעלה מ3 גיבויים שונים.