פיני חדד הזמר – ניהול וייצוג אישי.

פיני חדד זמר

אז כן עכשיו פיני חדד – הכי קרוב אליכם. הזמר פיני חדד באירוע שלכם! מי שהספיק להביא לנו אינספור להיטי ענק ביניהם "כשאת איתי את לא לבד" , "ילדה רעה" , "אלייך" , "אוהב אבל מציאותי" ועוד רבים וטובים עכשיו באירוע שלכם.

ועדי עובדים / חתונות / בר/בת מצוות/ מועדונים

חשבתם פעם כמה מרגש זה יהיה להיכנס לחופה כשהזמר פיני חדד שר לכם את הלהיט הנצחי שלו "אלייך"? כשהכלה תיכנס לחופה ותתקרב אל החתן בליווי המילים:
"והלילה את ניצבת, למולי כל כך סוערת, את קושרת את ליבך אלי, ואני אלייך אהובה שלי כמה את יפה, ובתוכך יפה פי כמה. מבקש לחיות את כל חיי הכי קרוב אלייך"

כשהזמר שאחראי ללהיט הענק הזה שר לכם אותו לייב לעיני כל האורחים?

או שאולי תפתיעו ותרגשו אף יותר עם השיר "האהבה ניצחה"… וכמובן גולת הכותרת באירוע עצמו כשהזמר פיני חדד יעלה על הבמה בליווי הנגנים וישיר לכם את מיטב להיטיו ועוד שירים רבים וטובים שיקפיצו לכם את הרחבה!

אז למה אתם מחכים?

אוראל פנחסי
אוראל פנחסי@Orel Pinchasi
קרא עוד
וואו וואו וואו אין לי מילים בעלי הפתיע אותי באמצע החתונה שהוא הביא לנו לסלואו במיוחד את פיני חדד ששר את הלהיט שלו "אלייך" היה ממש ממש מרגש זה בהחלט שידרג לנו את החתונה גם האורחים התלהבו מזה שיש זמר מפורסם באירוע וגם באמת השיר שלו והעובדה שהוא בא במיוחד לשיר את זה שידרג לנו את כל האירוע ואת הסלואו במיוחד בכמה רמות היה פשוט מדהים ברמה שאני רוצה להתחתן שוב רק בשביל זה😅!! מומלץ בחום
אור עדני
אור עדני@Or Adani
קרא עוד
הזמנתי את פיני חדד למועבט או טברנה או חאפלה תקראו לזה איך שבא לכם חח אבל היה מטורף פיני שר את כל הלהיטים שלו מכל הזמנים וכל החברים שלי עפו מי היה מאמין שפיני חדד יגיע להופיע באירוע שלי? איזה שמח הוא עשה הוא הרים את האווירה ולא היה בן אדם אחד שישב כולם רקדו בלי הפסקה היה אש ונהנינו בטירוף!!! היידה פיני!!!
סתיו קרסו
סתיו קרסו@Stav Karaso
קרא עוד
היינו בכנס גמלאים והביאו לנו לשם את פיני חדד להופעה במלון והיה נפלא ויוצא מן הכלל . כמה נחמד לשמוע את כל השירים שכל כך אהבנו לאורך השנים ובמיוחד את "לא לבד" הלהיוט המיתולוגי בהחלט מופע מרשים עם נגנים ואווירה נהדרת שעושה שמח והחזיר אותנו לטעם של פעם אבל רק בגרסה יותר מודרנית ועכשווית . הופעה נהדרת נהנינו מכל רגע
הקודם
הבא